Vzdělávejte se zdarma!

19. 2. 2019 / Comments (4)

Vážené zubní techničky, zubní technici,

získali jsme v Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně dotaci na vzdělávání zubních techniků v rámci projektu ESF. Pokud máte zájem o postgraduální vzdělávání pro zubní techniky Fixní a snímatelné náhrady (atestace), plánujeme zahájit další třídu v květnu 2019 v Brně.

Program je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR, nyní je aktualizován a zaměřen převážně na CAD/CAM a implantologii. Vzdělávací program je podpořen z projektu OP Zaměstnanost z ESF pouze pro 20 osob, je zdarma, účastník nehradí kurzovné a bude mít i finanční podporu na ubytování!! Využijte jedinečnou příležitost! Atestace nebyla nikdy zrušena a legislativa ji nadále ukládá!

Přihlašovat se zubní technici mohou nyní nejdříve MZ ČR elektronicky přes žádost, kterou najdou na: https://www.nconzo.cz/cs/formulare/specializacni-vzdelavani-prihlasky-a-zadosti (žádost o zařazení do specializačního vzdělávání na www.nconzo.cz). O pořadí zařazení do projektu rozhoduje datum doručení žádosti. Následně budete elektronicky obesláni s dalšími informacemi.

Pokud máte zájem o více informací, pak je obsahuje článek “Vzdělávejte se zdarma”, který vyšel v časopise Stomateam.

nebo se obraťte na nás

Mgr. Šárka Kalužová
Subkatedra zubních laboratoří.
Odborný konzultant pro akreditace a koordinace projektů.
NCO NZO 603 00 Brno, Vinařská 965/6
Tel.: 543559370, kaluzova@nconzo.cz
nebo
Petra Jelínková
odborná asistentka
oddělení organizace a podpory vzdělávání
NCONZO, Vinařská 6, 603 00 Brno
Tel.: 543 559 585
jelinkova@nconzo.cz
www.nconzo.cz

4 odpovědi k :
Vzdělávejte se zdarma!

1. Šárka Kalužová napsal:

Uvolnilo se jedno místo v programu Fixní a snímatelné náhrady. Do studia je možný vstup pouze pro diplomovaného zubního technika, který si požádá o “započtení” základního modulu. Odborný modul začíná od 18. – 22.11.2019. Celý program včetně podpory na ubytování je financován z ESF. Může se tedy ještě jeden z Vás připojit!!

2. Kalužová napsal:

Vážené kolegyně a kolegové,
    tato třída je poslední zdarma, financuje ji ESF a státní rozpočet, neváhejte proto s přihlašováním, již brzo bude plná!

3. Kalužová napsal:

Vážená kolegyně,
    studium je celkově rozloženo na 2 a půl roku. Vzdělávací program zahrnuje modul základní a 3 moduly odborné, které trvají každý 40 hodin, přičemž ukončení každého modulu je realizováno hodnocením úrovně dosažených výsledků vzdělávání. Teoretické moduly s přednáškami a cvičeními jsou rozložené přibližně po půl roce. Praktická část zahrnuje celkem 10 dní, které jsou rozloženy po skupinách. Každá skupina má 5 účastníků, tedy vychází 2x do roka praxe v akreditovaném zařízení a je to 3, 4 a 3 dny za celé studium. Studium končí atestační zkouškou před komisí jmenovanou Ministerstvem zdravotnictví. Program je uzpůsoben všem nelékařským oborům v rámci celoživotního vzdělávání a lze část teoretické výuky omluvit, praxi pouze 15%.
    Pokud budete chtít znát ještě nějaké další podrobnosti, pak volejte 543559370 nebo pište kaluzova@nconzo.cz

4. MS03228KB napsal:

Zdravím chtěla jsem se zeptat jak moc časově je náročné toto studium,jak často bude potřeba do Brna jezdit.
    Jsem z Ostravy, mám rodinu,jsem zaměstnaná na plný úvazek a proto musím vše zvážit.
    Předem děkuji za bližší informace.
    B.