Připojte se k ostatním členům Komory a vytvořte silnou organizaci, která bude mít značnou vyjednávací pozici při prosazování zájmů zubních techniků v ČR.

Je potřeba ukázat jednotnou sílu státním institucím, ale i naše zájmy hájit proti jiným zájmovým skupinám, které hájí své a to i na úkor nás zubních techniků. Naši sílu a jednotu máme šanci ukázat právě i přesto, že jako občanský spolek s nepovinným členstvím, budeme disponovat silnou členskou základnou.

Ano někteří z vás si jistě řeknou, že KZT nepotřebují, protože jejich soukromá praxe vzkvétá a jsou soběstační. Ale i v tomto případě platí – chystají se velké změny v legislativě, a až zase přijde nějaký nový zákon nebo nařízení, pak se budeme opět podivovat a ptát se: “co to pro mne znamená”?

Jako jednotlivec, byť ekonomicky silný, nemáte při prosazování změn a úprav zákonů moc šancí.  Otevřít zákon a prosadit v něm změnu je velice obtížné a zdlouhavé. Důležité jsou i vaše podněty a návrhy. Vítaní jsou i technici ochotní pomoci v práci pro obor. Nebuďte pasivní a neváhejte se obracet na Radu a sekretariát KZT. Nakonec je to organizace nás – zubních techniků a jak si věci uděláme, takové je budeme mít. Buďme konečně hrdí na to že jsme zubní technici, hrdí na to, co umíme a dokážeme.

Zapojte se do Komory zubních techniků, máte-li dotaz, neváhejte nás kontaktovat: