Kontaktní informace
Kontakt Radomíra Šimková
382 503 250, 777 115 222
Milevsko, ČR
Navštivte webové stránky
Další informace
Zubní technik / technička - vhodné i po absolventy - plný nebo částečný úvazek
Poliklinika Milevsko spol. s r.o.
Hledáme pro naši zubní laboratoř kolegu/kolegyni na plný příp. částečný úvazek.
Více informací o společnosti naleznete na www.poliklinika-milevsko.cz.
Náplň práce:
• zhotovování fixních i snímatelných náhrad
• výroba termoplastických fólií a deflexových náhrad
Požadujeme:
• vzdělání v oboru zubní technik - vhodné i pro absolventy
• praxe výhodou - zkušenost s fixní i snímatelnou protetikou
• smysl pro detail, samostatnost
• zodpovědný a proaktivní přístup k práci
• otevřenost pro nové věci a projekty - chuť se stále vzdělávat
Nabízíme:
• práci na HPP nebo částečný úvazek
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• práci v kolektivu zkušených a vstřícných kolegů a kolegyň
• fixní plat + procenta z obratu laboratoře
• 5 týdnů dovolené
• stravování v budově polikliniky s přispěním zaměstnavatele
Místo práce: Jeřábkova 158, 399 01 Milevsko - okres Písek
Termín nástupu:dle dohody
Tento inzerát byl zobrazen 4 krát.