Pragodent 2019 – Praha Letňany

13. 6. 2019

dovolte nám abychom vás pozvali na Pragodent, který se letos bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Dentální veletrh PRAGODENT představí novinky v oboru i odborný kongres poprvé v Letňanech

Praha, 10. června 2019 – Mezinárodní dentální veletrh ve dnech 3. až 5. října 2019 po roce opět představí to nejlepší z oboru. Již 27. ročník odborného veletrhu se poprvé v historii bude konat v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Součástí programu pro návštěvníky z řad profesionálů bude i mezinárodní kongres Pražské dentální dny. Co všechno návštěvníci uvidí?

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA je nejmodernější a největší veletržní areál v Praze (105 000 m² krytých i venkovních ploch, 7 výstavních hal o ploše 35 000 m², až 3000 parkovacích míst). Pod jednou střechou návštěvníci i vystavovatelé mají maximální komfort – restaurace, kavárny, šatny, odpočinkové zóny, press centrum, konferenční sály a kongresový sál s kapacitou 650 osob.

Hlavním odborným partnerem veletrhu PRAGODENT je Česká stomatologická komora, která souběžně s ním (ve dnech 4.–5. 10. 2019) přímo v prostorách výstaviště organizuje již 22. ročník mezinárodního kongresu Pražské dentální dny. Celý program je k dispozici na stránkách www.dent.cz.

V rámci programu se představí i mluvčí Luděk Peřinka, Jan Streblov, Jiří Krug, Daniel Ott, Vladimír Ščigel, Martin Kapitán, Lenka Roubalíková, Radovan Žižka, Antonín Šimůnek, Dana Kopecká, Hana Zallmannová, Ivo Marek, Filip Donev, Romana Koberová Ivančaková, Magdalena Koťová, Gabriela Pavlíková, Petr Bednář, Roman Šmucler, Eva Kovaľová. Ze zahraničních lektorů budou přednášet i Jürgen Manfred Setz (Německo), Frauke Müller (Švýcarsko), Imre György Borzási (Maďarsko).

PRAGODENT přinese stejně jako v minulých letech účast většiny českých distribučních firem i expozice zahraničních producentů, kteří jsou v regionu střední Evropy etablováni. Veletrh také získal jednoznačnou podporu členů Asociace výrobců a prodejců potřeb pro stomatologii Czechdent. Více na: www.pragodent.eu.

Taťána Novotná, manažerka veletrhu

novotna@abf.cz