Pozvání na VIII. Sněm KZT ČR – volební

14. 3. 2017

Sněm

zveme vás na v pořadí již VIII. Sněm Komory zubních techniků, který je po třech uplynulých letech Sněmem volebním.

Sněm se bude opět konat v oblíbeném prostředí hotelu PYRAMIDA, který se nachází v Praze 6 – Břevnově v klidné části Prahy, v blízkosti Pražského hradu. Toto místo využíváme už poněkolikáté, protože nám vyhovuje svou polohou a technickým vybavením pro pořádání Sněmu.

Před třemi roky v rámci Sněmu jsme vám zajistili školení o bezpečnosti práce, a protože o toto školení byl velký zájem, rádi bychom tuto akci zopakovali a vám členům KZT ho věnovali zdarma i přesto, že náklady na školení jsou docela vysoké, ale chceme vás odměnit za to, že jste řádnými členy Komory a že vám není lhostejný osud zubního technika.

Jak již bylo řečeno, náklady na školení BOZP+PO jsou vysoké, a proto členové Rady pro toto školení stanovili podmínky. Členové KZT, jejichž členský příspěvek je ve výši příspěvku podnikatelského (2600,- Kč) budou mít školení, které jim umožní školit své zaměstnance, včetně materiálů zcela zdarma. Členové KZT, kteří hradí členský příspěvek ve výši zaměstnaneckého (600,- Kč) nebo nižší, budou zdarma proškoleni jako zaměstnanci, toto školení je platné jeden rok a neumožňuje školit další pracovníky. V případě, že chtějí absolvovat školení, které jim umožní školit další pracovníky je nutno, aby za tento ekonomický subjekt byl dorovnán členský příspěvek do výše podnikatelského. Pro účast na Sněmu je nutné se přihlásit telefonicky nebo e-mailem na sekretariátu KZT. Pro účast na školení je nutno nahlásit jméno účastníka, datum narození a „IČO“ subjektu, pro který mají být materiály vystaveny. Sněmu se mohou zúčastnit pouze členové, kteří mají uhrazen členský příspěvek pro rok 2017.

Z organizačních důvodů prosíme všechny členy KZT, kteří mají zájem o účast na Sněmu, aby se předem přihlásili na sekretariátu KZT nejpozději do pátku 21. dubna.

Program Sněmu

Pozvánka na školení BOZP

Jak se dostat na Sněm po vlastní ose.

Jak se dostat na Sněm MHD.