Pragodent 2016 – elektronická registrace

18. 8. 2016

Letošní dentální veletrh PRAGODENT se uskuteční v termínu 6.-8.října 2016.

Stejně jako v minulém roce se pro členy KZT nabízí možnost elektronické registrace díky aplikaci pro elektronickou registraci odborných návštěvníků.

Do e-mailu Vám budou zaslány přihlašovací údaje do aplikace, tím se dostanete na stránky elektronické registrace, kde se zaregistrujete vyplněním formuláře, zodpovíte tipovací otázku a elektronicky odešlete.

Na základě provedené registrace vám bude zaslán e-mailem zdarma průkaz odborného návštěvníka, který bude sloužit zároveň jako vstupenka na veletrh. Průkaz si vystřihnete a přinesete s sebou na veletrh. Nebudete-li mít možnost si průkaz odborného návštěvníka sami vytisknout, bude vám na základě číselného kódu z této registrace vytištěn v info stánku ve Foyer Průmyslového paláce. Při vstupu na veletrh jako registrovaný návštěvník obdržíte plastové pouzdro, do kterého si průkaz vložíte.

Každý den mají všichni registrovaní návštěvníci možnost soutěžit o zajímavé ceny. Podmínkou zařazení do soutěže je:

1) elektronická registrace
2) návštěva veletrhu Pragodent 2016
3) zodpovězení soutěžní tipovací otázky

Denně pět návštěvníků, kteří co nejpřesněji zodpovědí na soutěžní otázku, získá hodnotné ceny.

Jako novinkou letošního roku je pro Vás připraven koncert XINDL-X s předkapelou YES BLUES, který se uskuteční v pátek 7.10.2016 od 19,00 hod. v Křižíkově pavilonu E v areálu Výstaviště Praha – Holešovice. Podmínkou získání vstupenky zdarma je elektronická registrace a následná návštěva veletrhu. Zájemci o koncert musí při registraci zaškrtnout políčko „mám zájem o koncert“ a volné  vstupenky na koncert budou mít připravené v info stánku na výstavě ve Foyer Průmyslového paláce.