Pozvání na Pragodent 2015 – výhody e-registrace

10. 9. 2015

Podzim na Výstavišti v Praze – Holešovicích patří již po třiadvacáté dentálnímu veletrhu PRAGODENT. Tento ročník veletrhu se uskuteční v termínu 8.-10.října 2015.

Komora zubních techniků se na dalších 5 let stala odborným partnerem Pragodentu.  Členové KZT obdrží volnou vstupenku na Pragodent v papírové podobě spolu s naším novým číslem magazínu.

Ale nabízí se ještě jiná možnost a mnohem zajímavější, jak se dostat na Pragodent zdarma. Jako novinka letošního ročníku veletrhu Pragodent 2015 je pro všechny připravena aplikace pro elektronickou registraci odborných návštěvníků.

Zde na tomto odkazu: http://pragodent.cashonline.cz/cs/r/s/5/11/1/606

se dostanete na stránky elektronické registrace, kde se zaregistrujete tím, že vyplníte formulář, zodpovíte tipovací otázku a elektronicky odešlete.

Na základě provedené registrace vám bude zaslán e-mailem zdarma průkaz odborného návštěvníka, který bude sloužit zároveň jako vstupenka na veletrh. Průkaz si vystřihnete a přinesete s sebou na veletrh. Nebudete-li mít možnost si průkaz odborného návštěvníka sami vytisknout, bude vám na základě číselného kódu z této registrace vytištěn v info stánku ve Foyer Průmyslového paláce. Při vstupu na veletrh jako registrovaný návštěvník obdržíte plastové pouzdro, do kterého si průkaz vložíte.

Každý den mají všichni registrovaní návštěvníci možnost soutěžit o zajímavé ceny. Podmínkou zařazení do soutěže je:

1) elektronická registrace
2) návštěva veletrhu Pragodent 2015
3) zodpovězení soutěžní tipovací otázky

Denně pět návštěvníků, kteří co nejpřesněji zodpovědí na soutěžní otázku, získá hodnotné ceny. Seznam těchto výher najdete na odkazu:

Upozorňujeme, že do slosování budou zařazeni pouze návštěvníci, kteří se elektronicky zaregistrují. Volná vstupenka, kterou zasíláme společně s magazínem nebude do slosování zahrnuta, ta je jen jako možnost pro ty, co to nezvládnou elektronicky.

Stánek KZT ČR se bude opět nacházet v rohu v pravém křídle výstavní haly průmyslového paláce. Na stánku budou k vidění nové laboratorní technické štítky (správně prohlášení o zdravotnickém prostředku), tak se nezapomeňte zastavit, protože vám dáme nějaký vzorek sebou, abyste si je mohli v klidu prohlédnout, ukázat spolupracujícímu lékaři, popřípadě v budoucnu objednat i třeba s hlavičkou vaší laboratoře. Stejně jako minule bude na našem stánku bar, kde si můžete posedět, odpočinout si a občerstvit se.

V pátek 9. 10. ve 13.00 hodin proběhne na stánku KZT vyhlášení výsledků již 5. ročníku soutěže „Škola roku“, které se tento rok účastní 7 škol. Zároveň budou výhercům předány ceny. Vítězná škola obdrží pohár „Škola roku“. A protože se snažíme jít s dobou, hlavní výhrou pro absolutního vítěze bude tentokráte dárek elektronického rázu.

Srdečně Vás zveme na náš stánek na Pragodent, kde vám členové Rady KZT budou k dispozici pro jakékoli dotazy. Přijďte se podívat.