Pozvání na VI. Sněm KZT ČR

19. 3. 2015

POZVÁNKA

srdečně vás zveme v pořadí na VI. Sněm Komory zubních techniků.

Sněm bude opět probíhat v krásném prostředí hotelu PYRAMIDA, který se nachází v Praze 6 – Břevnově v klidné části Prahy. Toto prostředí využíváme už poněkolikáté a oblíbili jsme si ho díky pozitivním zkušenostem z minulých akcí, kdy byla KZT překvapena příjemnou a profesionální obsluhou a veškerými poskytnutými službami při zajištění akce.

Na Sněmu vás seznámíme s tím, co se za celý minulý rok událo, budete podrobně informováni, jaké kroky KZT v posledních měsících podnikla, hlavně kolem I kódů, kolik dostala slibů, že věci takto nemohou zůstat, a jak to vše ztroskotalo na tom, že pojišťovny nemají peníze.

Vážení kolegové, my to ale nevzdáváme. Budeme se prát, i kdybychom měli skončit u ústavního soudu. Nápoj z hořkých bylin přetekl. Zveme Vás na Sněm KZT, který – pokud do té doby nedojde k nápravě, v což doufáme – učiní zásadní rozhodnutí.  Na Sněm přizveme i zástupce MZ, aby nám předestřeli, jaké změny nás čekají. Bude-li třeba, pozveme i média- uděláme po skončení Sněmu tiskovou konferenci, kde sdělíme veřejnosti, na čem se Sněm dohodl.

A věřte, že scénářů je několik, nebudeme je z taktických důvodů zveřejňovat, ale jedno je jisté – ani jeden nebude pro veřejnost, politiky a úředníky příjemným sdělením. Přijeďte nás podpořit, ukázat konečně sílu a jednotu – to je vaše role v tomto boji.

Prosíme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Sněmu, aby se přihlásili nejpozději do 15.4.2014 na sekretariátu KZT. Přihlásit se můžete e-mailem na: sekretariat@komorazt.cz nebo lze účast potvrdit telefonicky na: 224 213 168

Z kapacitních důvodů je vhodnější přihlásit se dříve!

nalepka_edit4_bez_podpisu_tisk

Minulý rok na podzim se Rada KZT rozhodla, že pro všechny členy KZT nechá zhotovit „certifikát“, ve kterém KZT potvrzuje, že jste řádně registrovanými výrobci zdravotnického prostředku.

Pro všechny členy KZT jsme jej nechali vyrobit v podobě samolepky, kterou si můžete v laboratoři nalepit na viditelné místo. Na požádání a za mírný poplatek může také každý obdržet originální certifikát s pečetí KZT v papírové podobě, který se může zarámovat a také pověsit na viditelné místo v laboratoři.

Podoba certifikátu viz. obrázek. Ti z vás, kteří si certifikát nevyzvedli na Pragodentu, mají možnost si jej vyzvednout na Sněmu KZT. Bude se vydávat od 9:00 – do 10:00 hod. u prezence. Týká se pouze členů KZT!

Program Sněmu

Jak se dostanete na Sněm MHD

Jak se dostanete po vlastní ose