Aktuality

Konference s veletrhem InDent 2015

2. 3. 2015

=

Konference s veletrhem InDent 2015  – early birds termín 15. března

=

Konference InDent 2015 bude probíhat 15. – 16. 5. (veletrh začíná už 14. 5.) a je rozčleněna do tří sekcí: zubní lékař, zubní technik, dentální hygienista a sestra. Podrobný program konference je zveřejněn na webu veletrhu. Podtitulem konference jsou moderní trendy ve stomatologii a pořadatelé sestavili program z přednášek zkušených lékařů, zubních techniků, hygienistů a dalších lektorů. Pozvání přijali i přednášející ze Slovenska.

Účastnický poplatek pro zubní lékaře činí 4 500 korun, pro zubní techniky, dentální hygienisty a sestry 3 500 korun. Tyto ceny platí při registraci do 15. března, pak je cena zhruba o 10 % vyšší. Studenti se mohou zúčastnit celé konference za 500 korun. Připraven je i balíček pro lékaře + 1 osobu, účastnický poplatek zahrnuje i stravování a vstup na InDent párty. Zahájení všech sekcí je v pátek 9:15 a program jednotlivých sekcí pokračuje od půl desáté do 17 hodin, aby se účastníci mohli pohodlně přesunout na InDent párty. Sobotní program všech sekcí končí kolem 15. hodiny.

Přednášející: doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., MUDr. Radek Lacina, MUDr. Ladislav Gregor, Prof. MUDr. Antonín Šimůnek, CSc., MUDr. Dana Kopecká, Ph.D., MUDr. et MUDr. Filip Donev, doc. MUDr. Eva Gojišová, Mgr. Petra Křížová, Ing. Jan Homola, Jakub Hošek, Peter Kriška, MDDr. Karolína Floryková, MUDr. Jan Vojík, MUDr. Milan Lehotský, MUDr. et MUDr. Gabriela Pavlíková, MUDr. Daniel Jurga, Veronika Měřičková, DiS, Mgr. Andrej Lukáš, Ondřej Adam, MUDr. David Urie, Pavel Metelka, DiS

Registrace  na konferenci

Více informací na www.indent.cz

=