Mezinárodní dentální veletrh a konference InDent 2015

15. 1. 2015

Mezinárodní dentální veletrh a konference InDent 2015

InDent – mezinárodní dentální veletrh a konference se bude v roce 2015 konat na brněnském výstavišti od čtvrtka 14. do soboty 16. května. Pořadatelem se stává společnost Veletrhy Brno.

Indent získává na brněnském výstavišti exkluzivní destinaci a vysoce profesionální zázemí, samozřejmě četné zkušenosti mj. z pořádání mezinárodních kongresů a konferencí.

Ambicí veletrh InDent v blízkém horizontu je stát se špičkovým československým veletrhem – nejen proto, že Brno je dobře dostupné i ze Slovenska.

Pro umístění veletrhu a konference  InDent 2015 byl vybrán kongresový pavilon E, nově přebudovaný pro kongresové účely všeho druhu a velikosti. Pavilon E umožní pořádání veletrhu a všech souvisejících aktivit, služeb a potřebného zázemí pohodlně, pod jednou střechou.

Program konferencí a workshopů pořadatelé připravují s předními odborníky z oboru tak, byl přínosný pro všechny skupiny odborných návštěvníků – zubní lékaře, techniky i dentální hygienistky. Konference se bude zabývat těmito tématy: estetická a protetická stomatologie, implantologie, prevence a hygiena, CAD/CAM systémy, frézovací centra, digitální otiskování. Veletrh nabídne i premiérové informace ze světového veletrhu IDS. Podrobné informace o programu konference budou zveřejněny na www.indent.cz.

Pro vystavovatele jsou připraveny výhodné podmínky účasti, při včasném přihlášení do 31. ledna 2015 získají 10 % slevu na výstavní plochu. K dispozici jsou také balíčky typových expozic z různých výstavních systémů, které maximálně zjednoduší proces přihlášení a realizace účasti. V polovině ledna jsou na veletrhu přihlášeny desítky firem, například Colgate-Palmolive, Camosci Czech, GlaxoSmithKline, RODENTICA CS, ze Slovenska například Eur-Med Slovakia.

InDent vždy nabízel vystavovatelům i návštěvníkům velmi oblíbené společenské akce. I v Brně tedy proběhne InDent párty s jihomoravskou gastronomií, vínem a v neposlední řadě i možností navázat neformální vztahy s obchodními partnery i zákazníky.

Generálním partnerem veletrhu a konference InDent 2015 je OMS Dent, hlavním partnerem je Colgate, dalšími partnery jsou firmy Prodenta, Everydent a Schafferová.

Více informací: www.indent.cz