Pozvání na Pragodent 2014

22. 9. 2014

Podzim na Výstavišti v Praze – Holešovicích patří již po dvaadvacáté dentálnímu veletrhu PRAGODENT. Tradičně se zde schází dentální špička jak z ČR, tak i ze zahraničí. Letošní  ročník stomatologického veletrhu PRAGODENT se uskuteční v termínu 9.-11.10.2014.

Komora zubních techniků, Czechdent a Česká stomatologická akademie je již pátým rokem odborným partnerem Pragodentu. Jménem KZT ČR vás všechny srdečně zveme na tento dentální veletrh, a protože jsme si oblíbili místo v rohu v pravém křídle výstavní haly průmyslového paláce, najdete zde náš stánek i v tomto roce – viz mapka.

Grafika3

Brzy se vám dostane do rukou náš magazín, v něm se dozvíte, že na základě mediální kampaně, jsme byli konečně přijati na Ministerstvu zdravotnictví, kde nás požádali o dodání podkladů, které potvrdí, jak těžce prodělečné jsou íčkové kódy. Materiál, který jsme posílali na Ministerstvo zdravotnictví jsme otiskli v magazínu a umístili jsme ho na webové stránky do rubriky “důležité informace”.

Ale protože potřebujeme MZ dokázat, že opravdu tyto íčka prodáváme za nízké ceny, vytvořili jsme jednoduchý dotazník a vás žádáme o spolupráci při jeho vyplnění. Můžete ho vyplnit na stánku KZT při šálku dobré kávy, nebo sklence míchaného nápoje. Pokud se na veletrh nechystáte, můžete ho vyplnit na našich webových stránkách, kam ho brzy umístíme – nemusíte mít strach, bude anonymní. Prosíme vás o součinnost – vám to nevezme moc času a nám to velmi pomůže.

Členové KZT tento dotazník obdrží poštou spolu s volnou vstupenkou na Pragodent!!!

voucher1

Tímto jsme vlastně prozradili, že stejně tak jako minulý rok bude součástí stánku KZT ČR bar, kde se bude podávat káva a míchané nápoje – členům KZT zdarma výměnou za voucher, který obdrží na našem stánku u informačního pultíku a ostatním návštěvníkům, budou-li mít zájem, za registrační poplatek 30,- Kč.

Pro členy KZT máme nachystánu další vychytávku. Stavíte-li se na našem stánku a jste-li členem KZT, obdržíte zdarma „certifikát“, ve kterém Komora zubních techniků potvrzuje, že jste řádně registrovanými výrobci zdravotnického prostředku. Tento certifikát dostanete v podobě samolepky, kterou si můžete v laboratoři nalepit na viditelné místo. Na požádání a za mírný poplatek můžete také obdržet originální certifikát s pečetí Komory v papírové podobě, který se dá zarámovat a také pověsit na viditelné místo v laboratoři.

Certifikát bude obsahovat mimo vašeho jména i vaše evidenční číslo, pod kterým jste registrováni jako výrobci zdravotnických prostředků. Viz náhled níže.

nalepka_edit4_bez_podpisu_tisk

V pátek 10.10. ve 13:00 hodin proběhne na stánku KZT vyhlášení výsledků 4. ročníku soutěže „Škola roku“, které se tento rok účastní 8 škol. Zároveň budou výhercům předány ceny. Vítězná škola si odnese pohár „Škola roku“ a studenti vítězných výrobků obdrží krásný skleněný 3D laserově gravírovaný kvádr s protetickým motivem.

Jak sami vidíte, máme toho pro vás nachystáno hodně a proto neváhejte a přijděte nás navštívit na náš stánek. Jste srdečně zváni a moc se na vás těšíme!