Pozvání na V. Sněm KZT – volební

12. 3. 2014

VSněm

Srdečně vás zveme na v pořadí 5. řádný Sněm, který je Sněmem volebním. Budete podrobně informováni, jaké kroky KZT podnikla během prodlouženého ročního mandátu, co nás všechno čeká, ale hlavně si budete volit novou Radu KZT. Sněm bude opět probíhat v krásném prostředí hotelu PYRAMIDA, který se nachází v Praze 6 – Břevnově v klidné části Prahy, v blízkosti Pražského hradu a je svou polohou a vybavením ideálním místem zejména pro pořádání konferencí, sněmů a podobných akcí. Po zkušenostech z minulých akcí, jako bylo „Infórum“ a loňský Sněm, kdy byla KZT překvapena příjemnou a profesionální obsluhou a veškerými poskytnutými službami při zajištění akce, se do těchto prostor hotelu rádi znovu vracíme.

Přijeďte si pro informace, je jich dost, i když některé jsou negativní. Ale přijeďte hlavně proto, abyste rozhodli ve volbách o budoucnosti vedení KZT. Přijeďte, abyste mohli dát směr, kterým se má KZT v následujícím volebním období ubírat. Komora je vaše organizace, Sněm je jejím nejvyšším orgánem, který musí určit jak dále postupovat. Kandidátky členů do Rady KZT se nachází v rubrice Volby.

Před dvěma lety v rámci Sněmu jsme vám zajistili školení o bezpečnosti práce, a protože o toto školení byl velký zájem, rádi bychom tuto akci zopakovali a vám členům KZT ho věnovali zdarma jako bonus za to, že jste řádnými členy Komory a že vám není lhostejný osud zubního technika.

Udělejte si čas, obětujte jednu volnou sobotu a přijeďte, vždyť se jedná i o vaší budoucnosti. Děkujeme.

Prosíme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Sněmu, aby se přihlásili nejpozději do 23.4.2014 na sekretariátu KZT.

Přihlásit se můžete e-mailem na: sekretariat@komorazt.cz nebo lze účast potvrdit telefonicky na: 224 213 168

Z kapacitních důvodů je vhodnější přihlásit se dříve!

Program Sněmu

Jak se dostanete na Sněm MHD

Jak se dostanete po vlastní ose

Pozvánka na školení BOZP