Pragodent 2013

5. 9. 2013

e-bnr_Pragodent2013_808x195

Tradičně bychom Vás rádi pozvali na letošní již 21. ročník stomatologického veletrhu PRAGODENT,který bude probíhat v termínu 10.-12.10.2013 na Výstavišti Praha v Holešovicích. Každoročně se tohoto veletrhu účastní podstatná většina českých firem z oboru a prostřednictvím svých českých zastoupení také světová špička.

Vystavující firmy představí kompletní nabídku dentálního trhu jak pro stomatologické ordinace, tak i pro zubní laboratoře, nebude chybět softwarové vybavení, nástroje pro prevenci, hygienu a bezpečnost práce, ale najdete zde zároveň farmaceutické výrobky. Určitě nebude chybět řada novinek, které si určitě najdou své místo i v zubních laboratořích.

V rámci doprovodného programu veletrhu PRAGODENT se uskuteční konference DENTAL SUMMIT 2013. Zájemci se můžou těšit na zajímavé přednášky i live ukázky. Program bude probíhat 2 dny –  ve čtvrtek 10.10.  a pátek 11.10.2013.

I pro letošní rok je připravena soutěž o nejlepší exponát TOP OF PRAGODENT 2013. Odborná porota sestavená z řad zubních lékařů, techniků a dentálních hygienistek bude hodnotit jednotlivé přihlášené exponáty. Atraktivnější tato soutěž pro návštěvníky veletrhu bude tím, že i kromě komise odborníků budou mít možnost zapojit se do hodnocení nominovaných exponátů i samotní návštěvníci. Každý návštěvník obdrží spolu se vstupenkou žetony, které pak odevzdá nominovanému exponátu, který ho nejvíce zaujal. Vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni po ukončení veletrhu.

KZT ČR je již čtvrtým rokem odborným partnerem Pragodentu a bude mít svůj stánek umístěný ve stejných prostorách výstavní haly jako minulý rok. Součástí stánku KZT ČR bude bar, kde se budou podávat míchané nápoje – členům KZT zdarma výměnou za voucher, který obdrží na stánku KZT u informačního pultíku a ostatním návštěvníkům za registrační poplatek 30,- Kč.

Členům Komory bude zaslána poštou volná vstupenka na veletrh Pragodent.

Grafika3

stanek5  bar

V pátek 11.10. ve 13:00 hodin proběhne na stánku KZT kniha

vyhlášení výsledků soutěže „Škola roku“,které se tento rok účastní téměř všechny školy. Zároveň budou výhercům předány ceny.

Vítězná škola si odnese pohár „Škola roku“ a studenti vítězných výrobků obdrží hodnotnou cenu – knihuPrecision milling and partial dental constructions“ (Přesné frézování a konstrukce částečných náhrad) jejímž autorem je Henning Wulfes.

Jedná se o knihu, která poskytuje komplexní, praktické a velmi detailní informace různých konstrukčních možností pro teleskopické a částečné zubní protézy. Kniha je vázaná, má cca 300 stran a obsahuje přibližně 1 000 ilustrací.

Opět Vás srdečně zveme na náš stánek na Pragodent, kde Vám členové Rady KZT budou k dispozici pro jakékoli dotazy.