Výroční valná hromada AVDZP

13. 3. 2013

Dne 7. března 2013 v 13:00 hod. se konala výroční valná hromada Asociace VDZP v Interhotelu „Voroněž“ v Brně.

logo              Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků

Komora zubních techniků nedávno do této asociace vstoupila a stala se jejím řádným členem, proto se této valné hromady za KZT zúčastnil Petr Vrchlabský – člen Rady KZT.

Program:

1. Zahájení
  2. Prezentace výsledků výzkumných projektů ve firmě Medin Orthopaedics, a.s, Ř/Ing. František Denk
  3. Vystoupení hostů:
  • prof. MUDr. Zdeněk Novák, CSc., přednosta Neurochirurgické kliniky FN u svaté Anny v Brně
  • Ing. Martin Štícha, ředitel odboru výzkumu MPO
  1. Informace o nových webových stránkách Asociace VDZP a příprava nových katalogů – Petr Prokeš
  2. Změny v členské základně
  3. Zpráva o činnosti asociace za rok 2012
  4. Revizní zpráva o finančním hospodaření asociace za rok 2012
  5. Finanční rozpočet na rok 2013
  6. Usnesení výroční valné hromady pro rok 2013
  7. Diskuse. Jsou přizvaní hosté:
  • Mgr. Dana Jurásková, PhD., MBA – prezidentka ČAS a ředitelka VFN Praha
  • Ing. Milan Ráž – ředitel centra vztahů s klienty, Czech Trade
  • Ing. Tomáš Kolář – předseda CzechMed – Česká asociace dodavatelů ZP
  1. Závěr

Základní body valné hromady předkládáme výše v programu.

Velmi poutavá a zajímavá byla přednáška prof. MUDr. Zdeňka Nováka, CSc., přednosty Neurochirurgické kliniky FN u svaté Anny v Brně o implantačních možnostech v neurochirurgii, především stran páteře a jednotlivých obratlů.

Avizovaný host prezidentka ČAS a ředitelka VFN Praha Mgr. Dana Jurásková, PhD., MBA se bohužel valné hromady nezúčastnila.

Byli také oceněni někteří dlouholetí spolupracovníci asociace a dále se řešil zájem firem o účast a možnost prezentace na BVV pro tento rok a zároveň veletrhu v Havaně.

DSC_0013  DSC_0016

DSC_0027  DSC_0022