Aktuality

Pozvání na IV. řádný Sněm KZT ČR

14. 3. 2013

 

IVsnem1

 

Vážení kolegové,

=

Srdečně Vás zveme na v pořadí 4. řádný Sněm, na kterém budete podrobně informováni, jaké kroky KZT v posledních měsících podnikla, co nás všechno čeká a zároveň Vás budeme informovat, co se za celý minulý rok událo. Tentokrát bude Sněm probíhat v krásném prostředí hotelu PYRAMIDA, který se nachází v Praze 6 – Břevnově v jedné z nejklidnější části Prahy, v blízkosti Pražského hradu a je svou polohou a vybavením ideálním místem zejména pro pořádání konferencí, sněmů a podobných akcí. Komora se sama o této skutečnosti přesvědčila na podzimním „Infóru“, kdy byla překvapena příjemnou a profesionální obsluhou a veškerými poskytnutými službami při zajištění akce, a to je důvod proč se do těchto prostor hotelu znovu vrací. 

Přijeďte si pro informace, je jich mnoho. Některé souvisí s legislativou, týkají se podnětu podanému Ombudsmanovi, jehož hlavní body se týkají I kódů. Celý dokument dostanete k dispozici. Ale přijeďte hlavně proto, abyste rozhodli o volbách, tedy o budoucnosti vedení KZT.  Budete také rozhodovat o tom, zda pokračovat v PR kampani pro zviditelnění práce zubního technika a hodnoty zubních náhrad.

Tím, že přijedete na Sněm, dáte najevo, že není zbytečné se prát za lepší zítřek zubního technika a posílíte náš elán v této práci pokračovat aspoň do konce volebního období. Udělejte si čas, obětujte jednu volnou sobotu a přijeďte. Děkujeme.

 

Prosíme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Sněmu, aby se přihlásili nejpozději do 23.4.2013 na sekretariátu KZT.

Přihlásit se můžete e-mailem na: sekretariat@komorazt.cz nebo lze účast potvrdit telefonicky na: 224 213 168  

Z kapacitních důvodů je vhodnější přihlásit se dříve!

 

Program Sněmu

Jak se dostanete na Sněm MHD

Jak se dostanete po vlastní ose