Jaká byla akce “INFÓRUM”?

19. 11. 2012

INFÓRUM 2012 Hu-fa   Dentamed interdent   logo ardent_1

=                           Italdent          Krbec             Flava                      tabulka dtcp

Ve dnech 16. a 17. listopadu 2012 se v hotelu Pyramida v Praze- Břevnově  konala akce KZT nazvaná INFÓRUM.

V krásném prostředí hotelu Pyramida, který se nachází v jedné z nejklidnější části Prahy, v blízkosti Pražského hradu a je svou polohou a vybavením ideálním místem zejména pro pořádání konferencí, se v pátek sešla více jak stovka zubních techniků, aby se zúčastnila akce „Infóra“ .

PhDr. Jana Sládková

Program v obou přednáškových dnech zaujaly hlavně témata z psychologie. Přednášející PhDr. Sládková se nám snažila vysvětlit, jak se máme chovat v situacích, kdy je na nás vyvíjen tlak z ordinace a my mnohdy nevíme, jak se zachovat, co odpovědět. Nebo máme sami oprávněné požadavky, ale díky špatné komunikaci se nám je nepodaří prosadit, aniž bychom druhou stranu nepopudili. Vše jen díky nezkušenosti a neznalosti některých psychologických zákonitostí, které platí v mezilidských vztazích vždy a všude.

Poznali jsme, co jsou to komunikační bariéry a filtry, naučila nás, jak používat komunikační techniky, díky kterým dokážeme obrátit a přesměrovat mysl druhého a hlavně jak odpovídat na obtížná tvrzení, s kterými máme všichni bohaté zkušenosti.

Absolvování školení PhDr. Sládkové bylo nabito pozitivní energií, většině z nás přineslo nový pohled na to, že můžeme zlepšit naše vztahy na základě podvědomí nebo i snahy či cílů. Bylo to zajímavé a působivé a zároveň profesionální, což v nás vzbuzovalo důvěru. Způsob, kterým dokázala paní doktorka vysvětlit psychické procesy a pravidla byl velmi přirozený, pro každého pochopitelný a v neposlední řadě i velmi zábavný. Stojí určitě za snahu zkoušet něco změnit a doufáme, že ti, co se zúčastnili, už aspoň ví, jak na to.

Mgr. Kristýna Heřmánková

Protože v současné době probíhají jednání o budoucí podobě sazebníku stomatologických výrobků a výši jejich úhrad, bylo dalším důležitým bodem druhého dne „INFÓRA“ představení návrhu nového sazebníku prezidentkou Alexandrou Seidlovou. Velká pozornost byla věnována „I“ kódům, účastníci byli dopodrobna seznámeni s tím, co v této oblasti komora udělala a jaké další kroky hodlá v budoucnu podniknout. K této záležitosti promluvila advokátka Mgr. Kristýna Heřmánková, která osvětlila, jaké zákonné normy jsou protiprávně porušovány a jaký postup doporučuje pro úspěšné ale hlavně rychlé a efektivní řešení této kauzy.

Ve večerních hodinách prvního přednáškového dne, následovalo malé odlehčení ve formě společenského večera, s hudbou skupiny“ Funny orchestra“, rautem a tombolou.  Celým večerem nás provázel oblíbený herec a moderátor, pan Petr Rychlý, který zároveň předával vylosované ceny výhercům.

výherkyně 3. ceny Jana Kuralová z Berouna

Ceny do tomboly v celkové hodnotě cca 160 000,-Kč věnovaly: firma Hu-fa dental a.s. – hlavní cenu kovový laboratorní stůl s odsáváním v hodnotě 48 000,- Kč, Dentamed s.r.o. cenu druhou keramický set GC Initial v hodnotě 36 000,- Kč,- a rovněž i cenu třetí galvanickou leštičku MESTRA v hodnotě 28 000,- Kč. Další ceny věnovaly firmy: Interdent s.r.o. věnoval 4 ceny v celkové hodnotě   20 200,- Kč – chromkobaltovou slitinu pod keramiku I Bond NF v hodnotě 8 000,- Kč, vzorníkovou kazetu tvarů MFT v hodnotě 5 100,- Kč, slitinu na skelety IMG v hodnotě 4 900,- Kč a fazetovací keramiku – zkušební set odstín 2M2 v hodnotě 2 200,- Kč, Flava s.r.o. plastový box zubů Major Super Lux v hodnotě 12 000,- Kč, Italdent s.r.o. Kompozitní set “ENAMEL Plus” v hodnotě 4 500,- Kč, Krbec dent s.r.o. věnoval 4 ceny – sonický elektrický kartáček s náhradními hlavicemi a 2 balíčky pro ústní hygienu každou v hodnotě 1 200,- Kč a další cenu dětskou sadu ústní hygieny v hodnotě 500,- Kč, Ardent věnoval dvě minirádia a zbytek cen věnovala KZT.

výherkyně 2. ceny Ivana Pulcová z Liberce

Rádi bychom vyslovili upřímné poděkování za vstřícnost, porozumění a podporu všem firmám, které nemalou měrou přispěly k zatraktivnění celé naší akce, tím že poskytly věcné ceny do tomboly a tím pomohly vytvořit příjemnou pohodu večerního programu. Nesmírně si vážíme toho, že prokázaly dobrou vůli a ochotu „motivovat“ zubní techniky do další činnosti.

A kdo byl výhercem?

Třetí cenu získala Jana Kuralová z Berouna, druhou cenu Ivana Pulcová z Liberce a poukaz na hlavní cenu – laboratorní stůl si přebrala Alena Preislerová z Jablonce nad Nisou. Všem výhercům srdečně gratulujeme.

výherkyně 1. ceny Alena Preislerová z Jablonce/Nisou

Doufáme, že akce tohoto typu se všem zúčastněným líbila, a že ještě dlouho budou vzpomínat na příjemnou a profesionální obsluhu, která pomohla vychutnat atmosféru neobvyklého interiéru a výjimečnost zdejší kuchyně, disponující širokou nabídkou chutných pokrmů. Na moderně vybavené pokoje, které prošly nedávnou rekonstrukcí a vůbec na celkovou přátelskou atmosféru hotelu.

A na závěr bychom vám rádi připomněli jeden z persvazivních vzorců:

Nejde o to, že tato akce vám zabrala část víkendu, ale jde o to, že školení komunikačních dovedností vám poskytlo základy pro jednání se zákazníkem a proto doporučujeme, abyste co nejdříve využili těchto schopností…

Další fotografie najdete na webu:

www.inforum2012.rajce.net

Účastníkům pro přístup k těmto fotografiím bude zasláno uživatelské jméno a heslo.

skoleni1   skoleni2

sazebnik   vecer