“INFÓRUM” – důležité upozornění

17. 10. 2012

inforum

Pozor důležité upozornění !!!

Žádáme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit akce “INFÓRUM” a mají zájem o nocleh, aby se přihlásili nejpozději do 31.10.2012.

Pokud se přihlásí po tomto termínu, nemůžeme garantovat zajištění noclehu.

V případě, že o nocleh zájem nemáte, je potřeba abyste se přihlásili nejpozději do 7.11.2012.

Pro přihlášené jsme aktualizovali pokyny jak se dostat na místo konání “INFÓRA”

pokyny pro cestu po vlastní ose

pokyny pro cestu MHD

Rada KZT pro Vás připravuje podzimní akci nazvanou „INFÓRUM“ , která se uskuteční

v termínu 16. – 17. listopadu 2012 v hotelu Pyramida – Praha 6, Břevnov.=

Dlouhodobě apelujeme na to, abyste byli sebevědomí. Snažíme se vám vysvětlit, jak nenahraditelní jsme. Nikdo jiný, než zubní technik protézu nevyrobí. Mnohé potíže, které obor má, pochází právě z nízkého sebevědomí, které se stále více vytrácí a tak se necháváme tlačit do kouta, kde bezradně čekáme, jak se věci dál vyvinou a ze kterého není úniku. Nebo se naopak snažíme své požadavky prosadit nekompromisně, a důsledkem jsou katastrofální reakce z ordinací, se svými důsledky. Narušují se dobré vztahy, hledá se viník a vzájemné osočování na sebe nenechá dlouho čekat.

Proto jsme do podzimního „INFÓRA“ zařadili rozsáhlý blok z psychologie, kde nám Mgr. Sládková vysvětlí, jak se máme chovat v situacích, kdy je na nás vyvíjen tlak a my mnohdy nevíme, jak se zachovat, jak odpovědět. Nebo máme sami oprávněné požadavky, ale díky špatné komunikaci se nám je nepodaří prosadit, aniž bychom druhou stranu nepopudili. Vše jen díky nezkušenosti a neznalosti některých psychologických zákonitostí, které platí v mezilidských vztazích vždy a všude. Poskytli jsme Mgr. Sládkové několik nejznámějších situací a vět, na které můžeme jen stěží reagovat bez podráždění (tento ceník nehodlám akceptovat, zdražte a přestanu vám dávat práci, udělejte to do zítra, jinak jdu jinam.. atd atd.). Je to první akce svého druhu šitá na míru pro zubní techniky, takže se velmi těšíme a doufáme, že vás zaujme a přijedete si poslechnout, kde děláme největší chyby, a jak se máme v dané situaci zachovat. Psychologii bude věnován celý první den, a druhý den dopoledne dojde ke shrnutí toho, co jsme si z prvního dne zapamatovali.

Petr RychlýDalším důležitým bodem druhého dne „INFÓRA“ bude celý blok, věnovaný „I“ kódům. Seznámíme vás dopodrobna s tím, co v této oblasti komora udělala, promluví k vám také advokát, který osvětlí, jak budeme dál pokračovat. A také se pokusíme zprostředkovat, aby se dostavil někdo z těch, kdo o všem rozhodují – poslanci, senátoři, atd. Zároveň se mohou všichni, kdo to nestihnou na Pragodentu, seznámit s peticí a ještě se pod ni podepsat.

Nemalý prostor věnujeme vašim dotazům, v obecné rovině – v průběhu celého prvního dne můžete dotazy házet do určené schránky, a my se pokusíme na vše odpovědět.

Abychom vám trochu odlehčili, připravili jsme také společenský večer, s hudbou skupiny“ Funny orchestra“, rautem a tombolou.  Celým večerem nás provede oblíbený herec a moderátor, pan Petr Rychlý.

Protože si velmi vážíme všech, kdo jsou členy KZT, rozhodli jsme se poskytnout členům KZT výraznou slevu. Takže pro členy KZT bude celé dvoudenní setkání s rautem, večerním programem a dalšími věcmi za dotovanou cenu. Pochopitelně celá akce bude zařazena do systému celoživotního vzdělávání, takže účastníci obdrží 8 kreditních bodů.

Věříme, že toto první dvoudenní setkání zubních techniků, organizované komorou, bude pro vás zajímavé a nenecháte si nic z něj ujít.

Hlaste se co nejdříve, kapacita hotelu je omezená. Členové KZT mají přednost a velké cenové zvýhodnění.

Co nejsrdečněji Vás zveme!!

Ceny za účast na akci „INFÓRUM“

Cena pro člena KZT                        1.900,- Kč +nocleh v dvoulůžkovém pokoji    1.000,- Kč

Cena pro nečlena                            4.800,- Kč +nocleh v dvoulůžkovém pokoji    1.000,- Kč

Je možnost objednat nocleh v jednolůžkovém pokoji za příplatek                            800,- Kč.

Cena  1.900,- Kč/4.800,- Kč obsahuje  – přednášky, občerstvení a obědy po oba dny, večerní raut s hudbou, moderátorem a tombolou.

Program „INFÓRA“

Jak se dostanete na místo