Oblastní schůzka Ostravska – změna místa konání

4. 5. 2012

Vážení zubní technici z Ostravy a okolí,

dovolujeme si Vás pozvat na první oblastní schůzku zubních techniků z Ostravy a okolí

v sobotu 19. května 2012 od 13.45 hod.

pozor změna místa konání  !!!

v sále hotelu Imperial (naproti výstavišti)

Místo oblastní schůzky bylo přesunuto z původně plánovaného přednáškového sálu NA1 přímo na výstavišti, z provozních důvodů – likvidace výstavních expozicí by rušila.  Účastníci oblastní schůzky tedy nepotřebují volnou vstupenku na výstavu.

Program:

- přednáška prezidentky Komory na téma: „Novinky v legislativě v souvislosti s cenovou politikou zubních laboratoří“
- otevřená diskuse o problémech, které nás všechny zubní techniky v současné době tíží (např. cenová politika, spolupráce se zákazníky a další dle Vašich námětů).

Zváni jsou členové i nečlenové Komory, podnikatelé i zaměstnanci. Účast na oblastní schůzce je nutné z kapacitních důvodů závazně přihlásit buď telefonicky na č. 224 213 168 , 602 224 298 nebo písemně na e-mail: sekretariat@komorazt.cz

Účastníci oblastní schůzky obdrží 1 kreditní bod.

Těšíme se na Vaši účast a bohatou diskusi, vždyť jde o budoucnost našeho oboru, tedy i o nás všechny!

Rada KZT ČR