Další oblastní schůzky – Praha, Ostrava

6. 3. 2012

Vážení zubní technici z Prahy,

dovolujeme si Vás pozvat na první oblastní schůzku zubních techniků hl. města Prahy

dne 22. března 2012 od 16,00 hod.

v K-Centru, Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1

Program:

- přednáška prezidentky Komory na téma: „Novinky v legislativě v souvislosti s cenovou politikou zubních laboratoří“
- otevřená diskuse o problémech, které nás všechny zubní techniky v současné době tíží (např. cenová politika, spolupráce se zákazníky a další dle Vašich námětů).

Zváni jsou členové i nečlenové Komory, podnikatelé i zaměstnanci. Účast na oblastní schůzce je nutné z kapacitních důvodů závazně přihlásit buď telefonicky na č. 224 213 168, 602 224 298 nebo písemně na e-mail: sekretariat@komorazt.cz nejpozději do 19. března 2012.

Účastníci oblastní schůzky obdrží 1 kreditní bod.

Těšíme se na Vaši účast a bohatou diskusi, vždyť jde o budoucnost našeho oboru, tedy i o nás všechny!

Rada KZT ČR

Vážení zubní technici z Ostravy a okolí,

i Vás si dovolujeme pozvat na první oblastní schůzku zubních techniků z Ostravy a okolí

dne 19. května 2012 od 13.45 hod.

na InDentu 2012, v přednáškovém sále NA1

Program:

Zváni jsou členové i nečlenové Komory, podnikatelé i zaměstnanci. Účast na oblastní schůzce se musí nahlásit předem na sekretariátu, aby Vám v sobotu mohl být zajišten vstup na InDent 2012 zdarma. Přihlásit se můžete buď telefonicky na č. 224 213 168, 602 224 298 nebo písemně na e-mail: sekretariat@komorazt.cz

Účastníci oblastní schůzky obdrží 1 kreditní bod.

Rada KZT ČR