Další oblastní schůzka pro Střední Čechy

26. 3. 2012

Vážení zubní technici ze Středočeského kraje,

dovolujeme si Vás pozvat na první oblastní schůzku zubních techniků ze Středních Čech

dne 3. dubna 2012 od 16,00 hod.

v K-Centru, Senovážné nám. 23, 110 00 Praha 1

Program:

- přednáška prezidentky Komory na téma: „Novinky v legislativě v souvislosti s cenovou politikou zubních laboratoří“
- otevřená diskuse o problémech, které nás všechny zubní techniky v současné době tíží (např. cenová politika, spolupráce se zákazníky a další dle Vašich námětů).

Zváni jsou členové i nečlenové Komory, podnikatelé i zaměstnanci. Účast na oblastní schůzce je nutné z kapacitních důvodů závazně přihlásit buď telefonicky na č. 224 213 168, 602 224 298 nebo písemně na e-mail: sekretariat@komorazt.cz nejpozději do 30. března 2012.

Účastníci oblastní schůzky obdrží 1 kreditní bod.

Těšíme se na Vaši účast a bohatou diskusi, vždyť jde o budoucnost našeho oboru, tedy i o nás všechny!

Rada KZT ČR