Pozvání na 3. řádný Sněm KZT ČR

27. 2. 2012

Vážení zubní technici,

3.snem

Po minulém Sněmu, který se konal na podzim, jsme se z praktických důvodů rozhodli změnit termín konání Sněmu na jaro. Vzhledem k tomu, že nás čekají důležité legislativní povinnosti, přišla tato změna velmi vhod. Srdečně Vás proto zveme na v pořadí 3. řádný Sněm, na kterém budete podrobně informováni, co nás všechno čeká a zároveň Vás budeme informovat, co se od podzimu událo.

Tentokrát bude Sněm probíhat v krásném prostředí hotelu Clarion Congress Hotel Prague, který se nachází v Praze 9 – Vysočany a na základě Vašich požadavků jsme toto místo zvolili hlavně kvůli dobré dostupnosti MHD, protože se nachází v bezprostřední blízkosti Metra – stanice Vysočanská.

Přijeďte si pro informace, je jich mnoho a nejvíce těch, které souvisí s legislativou. Podáme Vám informace o rýsující se komoře pro nelékařské zdravotnické pracovníky a samozřejmě se také budeme bavit a diskutovat o praktických zkušenostech při zavádění strukturovaného sazebníku. Tím, že přijedete na Sněm, nám dáte najevo, že naše práce není zbytečná a posílíte náš elán v této práci pokračovat. Ale zase naopak i Váš negativní ohlas může přispět k tomu, že se dozvíme, co bychom měli v naší práci vylepšit. Udělejte si čas, obětujte jednu volnou sobotu a přijeďte. Děkujeme.

Prosíme všechny zájemce, kteří se chtějí zúčastnit Sněmu, aby se přihlásili nejpozději do 10.4.2012 na sekretariátu KZT. Přihlásit se můžete buď zasláním přihlášky nebo lze účast potvrdit i telefonicky (224 213 168) nebo e-mailem: sekretariat@komorazt.cz.

Z kapacitních důvodů je vhodnější přihlásit se dříve!

Program Sněmu
(*může ještě dojít k drobným úpravám)

Jak se dostanete na Sněm KZT?

Městskou hromadnou dopravou:

Z „Hlavního nádraží“ pojedete trasou metra „C“ směr „Letňany“ jednu stanici („Florenc“), kde přestoupíte na trasu metra „B“ (doporučujeme nastoupit do druhého vagonu v přední části vlaku ve směru jízdy) a pojedete směr „Černý Most“ pět stanic – vystoupíte ve stanici „Vysočanská“. Eskalátory vyjedete do foyer – dáte se vlevo a rovně před sebou uvidíte vchod (nad tím je označení „Galerie Fénix“ – vstoupíte dovnitř a po levé straně uvidíte další eskalátor, kterým vyjedete do prvního patra, projděte rovně kolem výloh a po pravé straně uvidíte další eskalátor, kterým vyjedete do druhého patra (je to stravovací zóna „Food court“), kterou projděte a rovně před sebou uvidíte vchod do hotelu „CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE“. Vlevo se nachází recepce, přímo proti vchodu uvidíte odpočinkovou zónu, nad kterou je zešikmení – je to další eskalátor, který Vás vyveze do 3. patra, kde se nachází kongresová zóna. Proti eskalátoru se nachází šatna, kde si můžete odložit svršky, pokud se otočíte o 180 stupňů, uvidíte vchod do kongresového sálu „ZENIT“, ve kterém se Sněm bude konat. Ve všech společných prostorách hotelu jsou k dispozici světelné informační tabule o všech akcích, které se kde konají.

Po vlastní ose – autem:

Příjezd autem ze severu (E55)

Jeďte po E 55 a při příjezdu do Prahy zahněte vpravo na křižovatce s Kolbenovou ulicí a pokračujte směrem na centrum. Po cca 1 kilometru uvidíte před sebou Clarion Congress Hotel Prague

Příjezd autem z Brna a Vídně dálnicí D1

Jeďte po dálnici D1 směr Centrum, zahněte vpravo směr Karlín a Vysočany, jeďte asi 5 km. Zahněte vpravo do Českomoravské ulice směrem k O2 Aréně. Jeďte asi 1 km a zahněte doleva do ulice Freyova. Po cca 600 metrech uvidíte po levé straně Clarion Congress hotel Prague

Pokud máte navigaci, do GPS si můžete zadat souřadnice:   50°6’38.627″N, 14°30’7.154″E

V sobotu je v podzemních garážích možné parkovat po dobu 5 hodin zdarma, poté za každou hodinu 50,- Kč.

Z garáží vyjedete výtahem do hotelu (2. patro) – ve výtahu jsou rovněž světelné informační tabule.

UPOZORNĚNÍ PRO KUŘÁKY:

Jediný kuřácký prostor se nachází ve 2. patře – „CHRONOS – lobby bar“. Jinde je přísný zákaz kouření.