Nový portál: implantologie-info.cz

4. 11. 2011

implantologie

Nový informační portál na poli dentální implantologie - implantologie-info.cz

Jedná se o informační portál zaměřený převážně na dentální implantologii a s ní související oblasti implantologické protetiky, estetiky, stomatochirurgie, parodontologie a zubní hygieny.

Hlavním cílem založení tohoto portálu je centralizace informací týkající se nabídky vzdělávacích kurzů, seminářů, sympozii, vzdělávacích programů nebo také firemních akcí pro privátní stomatologické praxe, či klinická pracoviště specializující se v oblasti dentální implantologie, dále také pro zubní laboratoře a pracoviště dentální hygieny s danou specializací.

Záměrem je vytvoření kvalitní nabídky informací o vzdělávacích a firemních akcí na území ČR s možností rychlého vyhledání dané akce podle specifických parametrů.

Dále bychom rádi vytvořili seznam specializovaných pracovišť na území ČR se specializací v dentální implantologii, s možností využití seznamu pro navázání spolupráce stomatolog-zubní technik-dentální hygienistka.

Naší snahou je i zajištění přísunu informací z oblasti dentální implantologie, ať už se jedná o novinky z oblasti výzkumu, nabídky systémů a materiálů na trhu, či novinky z klinických i privátních pracovišť.

V neposlední řadě nabízíme možnost zveřejnění odborných článku s možností fotodokumentace a konzultace. Nabízíme možnost využití portálu pro zveřejňování vzdělávacích akcí, dále také možnost zveřejnění obecných či odborných sdělení ve formě PR článků, či umístění reklamního banneru.

V současné době portál funguje ve zkušebním režimu, všechny poskytované služby jsou zdarma. Nyní pracujeme na navázání spolupráce s organizátory vzdělávacích a firemních akcích, dále také s organizátory výstav a veletrhů, pro zkvalitňování poskytovaných služeb určené odborné veřejnosti.