Nabídka prezentace vaší laboratoře…

30. 6. 2011

Vážení zubní technici,

Jistě pro vás není žádnou novou informací, že Komora zubních techniků vydává magazín „Komorazt“, který se každého čtvrt roku objeví ve vaší laboratoři. Určitě jste si také všimli, že od nového roku jsme v magazínu zavedli novou rubriku „Z českých zubních laboratoří“.

Naším záměrem je ukázat, že i v českých zubních laboratořích dokážou zubní technici zhotovit velmi pěkné výrobky, které se mohou rovnat k dříve obdivovaným zahraničním pracím prezentovaných v různých dentálních periodikách.

Oslovujeme vás a nabízíme možnost prezentovat vaši laboratoř a vaše výrobky v magazínu KZT. Vše co pro to musíte udělat je, nafotit vaše výrobky, které považujete za své nejlepší práce a napsat stručnou charakteristiku laboratoře. Například – jak dlouho vaše laboratoř existuje na trhu, čím se zabývá, myslíme tím, co převážně vyrábí atd. Nemusí to být žádné slohové cvičení, stačí pár řádků. Vzorem vám mohou být předchozí dvě čísla magazínu.

Důležité jsou fotografie, které požadujeme nejlépe ve formátu  JPEG a v rozlišení 1024 x 768 pixelů.

Neváhejte a zapojte se, je to jedinečná příležitost, kdy vlastně můžete zdarma prezentovat sebe a svou práci, je to určitý způsob reklamy, za který nemusíte platit, ale naopak budete za ni honorováni vy.

Vaše příspěvky či případné dotazy posílejte na e-mail: rr@komorazt.cz

Redakční rada magazínu si vyhrazuje právo rozhodovat o výběru z těchto příspěvků.