InDent 2011

23. 5. 2011

partner

Ve dnech 19. – 21. května 2011 v Ostravě na výstavišti Černá louka probíhal 6. ročník Dentálního veletrhu a konferencí InDent.

Jak je známo, nedílnou součástí dentálního veletrhu InDent, jsou odborné konference všech dentálních profesí, které již druhým rokem probíhaly přímo na výstavišti. Komora zubních techniků ČR poskytla této akci stejně jako minulý rok odbornou záštitu nad konferencemi pro zubní techniky.

Tradičně probíhaly na letošním InDentu také praktické ukázky a workshopy, pro které byl zařízen otevřený a všem účastníkům konferencí a návštěvníkům veletrhu volně přístupný sál přímo na výstavní ploše. Zubní technici měli také možnost na výstavní ploše navštívit stánek Komory zubních techniků a oslovit její zástupce, kteří byli nápomocni při řešení problémů z oblasti naší profese.

V sobotu, poslední výstavní den bylo u    stánku Komory znát , že  tento den již neprobíhala konference pro zubní techniky. Návštěvnost zubních techniků u stánku byla velmi nízká.

indent1

indent3